Kurzy

Níže naleznete online přihlášky do jednotlivých kurzů roztříděných podle věku, pokročilosti a zaměření. Všechny kurzy se konají ve Squash Sportu v Praze 8 - Čimická 780

Přípravná skupina I  

úterý 16-17hod , cena za 15 lekcí (pololetí) 1.650,- Kč

Zbývá volných míst  -  obsazeno

Tento kurz je vhodný pro začínající a mírně pokročilé děti ve věku od 3 do 5 let. Hravou formou pracujeme s tanečními příběhy, prostorem, vlastním tělem. 

Přípravná skupina II 

středa 16.15-17.45 hod, cena za 15 lekcí (pololetí) 1.850,- Kč

Zbývá volných míst -  obsazeno

Tento kurz je vhodný pro děti ve věku od 5 do 7 let, které již mají předchozí taneční průpravu za sebou. Začínáme s výukou taneční techniky současného tance. 

Contemporary dance kurz (věk 7+) 

čtvrtek 16-18hod, cena za 15 lekcí (pololetí) 2.500,- Kč

Zbývá volných míst  - 3

Kurz vhodný pro starší děti a dospělé. Zaměřený především na techniku a principy současného tance (Limon a release technique a kontaktní improvizace)

Způsob placení

Kurzovné se platí na základě faktury, která vám dorazí na vámi uvedenou mailovou adresu. U nových tanečníků to je až po absolvování první hodiny. Máte ještě čas na rozmyšlenou. Kurzovné je možné vracet pouze v případě vážných a dlouhodobých zdravotních problémů. Platí se každý semestr zvlášť, zimní (září-leden) a letní (únor-červen). Cena kurzu za semestr (15 lekcí) je uvedena u jednotlivých kurzů.